Pitakonan sing Sering Ditakoni
Dhukungan & Layanan
Robot Pertanian Cerdas LINKSY
-
P1: Apa fungsi utama Robot Pertanian Cerdas LINKSY?
+A: Robot iki utamane kasusun saka mekanisme kontrol, mekanisme kemudi, mekanisme transmisi daya, lan piranti manajemen kebon sing ndhukung. Robot iki ndhukung macem-macem operasi, kalebu mbabat parit, nyabut suket, menehi pupuk, nyebar wiji, lan ngubur wit anggur, cocok kanggo macem-macem plot. Kajaba iku, kompatibel karo peralatan sing dipasang ing traktor. Robot iki dilengkapi sistem navigasi cerdas kanggo nindakake operasi tanpa awak.
-
P2: Kanggo lingkungan operasi apa Robot Pertanian Cerdas LINKSY cocog?
+ -
P3: Kepiye carane Robot Pertanian Cerdas LINKSY dikontrol saka kadohan?
+ -
P4: Kepiye carane Robot Pertanian Cerdas LINKSY bisa entuk navigasi sing akurat?
+ -
P5: Apa pangopènan lan operasi Robot Pertanian Cerdas LINKSY kuwi kompleks?
+ -
P6: Sepira kompatibele Robot Pertanian Cerdas LINKSY?
+ -
P7: Kepriye kinerja Robot Pertanian Cerdas LINKSY ing babagan efisiensi kerja?
+ -
P8: Apa Robot Pertanian Cerdas LINKSY mbutuhake peralatan tambahan kanggo digunakake ing luar negeri?
+ -
P9: Apa sumber daya utama Robot Pertanian Cerdas LINKSY?
+ -
P10: Apa Robot Pertanian Cerdas LINKSY ndhukung kustomisasi?
+
Robot Penyemprot Otonom sing Bisa Digerakake Mandiri 3W-120L
-
P1: Apa fungsi utama Robot Semprot Otonom 3W-120L sing Bisa Digerakake Mandiri?
+ -
P2: Apa Robot Semprot Otonom sing Bisa Digerakake Mandiri 3W-120L mbutuhake peralatan tambahan kanggo digunakake ing luar negeri?
+ -
P3: Kepiye carane Robot Semprot Otonom 3W-120L sing bisa mlaku dhewe bisa nggayuh navigasi otonom?
+ -
P4: Kepiye carane Robot Semprot Otonom 3W-120L sing bisa digerakake dhewe dikontrol saka jarak jauh?
+ -
P5: Sepira efisiené Robot Semprot Otonom sing Bisa Digerakake Mandiri 3W-120L iki?
+ -
P6: Kepriye kinerja Robot Semprot Otonom Self-propelled 3W-120L babagan penghematan banyu lan pestisida?
+ -
P7: Robot Semprot Otonom 3W-120L sing bisa mlaku dhewe cocok kanggo lingkungan operasi apa?
+ -
P8: Apa pangopènan lan operasi Robot Penyemprot Otonom Self-propelled 3W-120L iku rumit?
+ -
P9: Apa sumber daya Robot Semprotan Otonom Bergerak Mandiri 3W-120L?
+
Sistem Navigasi lan Nyetir Otomatis Robot Qianxing
-
P1: Apa fungsi utama Sistem Navigasi lan Nyetir Otomatis Robot Qianxing?
+ -
P2: Apa Sistem Navigasi lan Nyetir Otomatis Robot Qianxing mbutuhake peralatan tambahan kanggo digunakake ing luar negeri?
+ -
P3: Apa kaluwihane Sistem Navigasi lan Nyetir Otomatis Robot Qianxing?
+ -
P4: Kepiye carane Sistem Navigasi lan Nyetir Robot Qianxing dikontrol saka kadohan?
+ -
P5: Kanggo skenario aplikasi apa Sistem Navigasi lan Nyetir Otomatis Robot Qianxing cocog?
+ -
P6: Apa instalasi lan operasi Sistem Navigasi lan Pengemudian Robot Qianxing rumit?
+ -
P7: Pira akurasi Sistem Navigasi lan Nyetir Otomatis Robot Qianxing?
+ -
P8: Apa Sistem Navigasi lan Nyetir Robot Otomatis Qianxing ndhukung upgrade online?
+
Robot Inspeksi Khusus (Dilacak, Beroda)
-
Q1: Apa fungsi utama robot inspeksi khusus?
+A: Robot inspeksi khusus iki minangka piranti inspeksi cerdas multifungsi sing nggabungake fungsi mlaku otomatis, nyegah alangan, mindhai, ngunggah data, lan fungsi alarm. Robot iki nggunakake pencitraan termal inframerah lan teknologi kamera definisi tinggi kanggo mriksa lan ngumpulake data babagan target njaba ruangan, lan ngunggah, nyimpen, lan menehi alarm data lan gambar kanthi wektu nyata liwat stasiun pangkalan nirkabel.
-
P2: Skenario aplikasi apa sing cocog kanggo robot inspeksi khusus?
+ -
P3: Kepiye carane robot inspeksi khusus bisa entuk navigasi otonom?
+ -
P4: Kepiye carane robot inspeksi khusus dikontrol saka kadohan?
+ -
P5: Sepira efisiene robot inspeksi sing digawe khusus iki?
+ -
P6: Kepiye cara kerja robot inspeksi khusus ing lingkungan sing atos?
+ -
P7: Apa pangopènan lan operasi robot inspeksi khusus iku rumit?
+ -
P8: Apa robot inspeksi khusus mbutuhake peralatan tambahan kanggo digunakake ing luar negeri?
+
Platform Manajemen Terpadu Pemantauan Cerdas BDS
-
P1: Apa fungsi saka Platform Manajemen Terpadu Pemantauan Cerdas BDS?
+ -
P2: Sistem navigasi apa sing didhukung dening Platform Manajemen Terpadu Pemantauan Cerdas BDS?
+ -
P3: Skenario aplikasi apa sing cocog kanggo Platform Manajemen Terpadu Pemantauan Cerdas BDS?
+ -
P4: Apa fitur utama saka Platform Manajemen Terpadu Pemantauan Cerdas BDS?
+ -
P5: Sepira amane data ing Platform Manajemen Terpadu Pemantauan Cerdas BDS?
+ -
P6: Kepiye Platform Manajemen Terpadu Pemantauan Cerdas BDS mbantu perusahaan ningkatake daya saing?
+ -
P7: Apa Platform Manajemen Terpadu Pemantauan Cerdas BDS ndhukung kustomisasi?
+
Kualitas lan Kontrol Kualitas
-
P1: Kepiye carane Senyta Intelligent Equipment Co., Ltd. njamin kualitas produk?
+ -
P2: Apa langkah-langkah jaminan kualitas sing diwenehake perusahaan?
+ -
Q3: Apa periode garansi kanggo produk kasebut?
+A: Perusahaan iki menehi garansi setaun kanggo produk perangkat keras kaya robot, sing nutupi kerusakan non-manungsa (ora kalebu bagean sing bisa dikonsumsi). Produk perangkat lunak dilengkapi layanan upgrade teknis gratis setaun. Kanggo layanan sing luwih apik, pelanggan kudu mbayar biaya upgrade wiwit taun kapindho.
Layanan sawise dodolan
-
Q1: Layanan purna jual apa sing diwenehake perusahaan?
+A: Perusahaan nawakake layanan pelanggan online 7*12 jam, nanggapi masalah pelanggan sajrone 12 jam kanggo njamin solusi pas wektune kanggo masalah sing ditemoni sajrone panggunaan. Kajaba iku, perusahaan nyedhiyakake dhukungan teknis jarak jauh, perawatan produk, lan upgrade piranti lunak online, kanggo njamin para pelanggan seneng fitur piranti lunak paling anyar lan layanan paling apik.
-
Q2: Kepiye carane ngubungi layanan purna jual yen produk gagal?
+
Logistik lan Pangiriman
-
Q1: Kepiye pengaturan logistik lan pengiriman perusahaan?
+A: Perusahaan iki kerja sama karo pirang-pirang perusahaan logistik internasional kanggo njamin produk dikirim menyang pelanggan kanthi cepet lan aman. Macem-macem pilihan logistik kasedhiya, kalebu angkutan udara, angkutan laut, lan transportasi darat, kanggo nyukupi kabutuhan pelanggan sing beda-beda.
-
Q2: Apa wektu pangiriman kanggo produk kasebut?
+
Cara Pembayaran
-
P1: Cara pembayaran apa sing ditampa perusahaan?
+ -
Q2: Apa syarat pembayarane?
+A: Umumé, perusahaan njaluk pelanggan mbayar uang muka 70%, lan sisane 30% kudu dibayar sadurunge pengiriman produk. Syarat pembayaran tartamtu bisa dirembug adhedhasar kabutuhan pelanggan lan jumlah pesenan.
